poniedziałek, 16 listopada 2020

Zieleń i biel

 Tyle spraw nie ogarniętych, tyle terminów nieokiełznanych... czasem coś można polepszyć - czasem coś podgonić. Okazję taką oferuje Inka, która kolejny raz daje nam listopadowe fory na nadrabianie zaległości kartkowych. Tym razem udało mi się wypatrzyć to okienko - dogrywka  - i oto przychodzę do Was z kolorowymi, choć monochromatycznymi kartkami :)

Święta na okrągło- Październik - kolor zielonyW pracy wykorzystałam otrzymane wieki temu naklejkowe przedstawienie Świętej Rodziny. Grafika hiszpańska, tekst hiszpańskojęzyczny. Kilka papierów skrapowych, trochę dystansu...ulubione kropelki... i trochę anyżu pozwoliło mi przysiąść  na chwilę w zadumie....


Krócej na zebranie części składowych, sklejenie, sfotografowanie i upublicznienie czekała druga z kartek. W głowie pomysł narodził się kilka dni temu, jednak zmierzyć się z materią mógł dopiero w miniony weekend. W trakcie trwania Art in Town - warszawskiej imprezy skrapowej, która w tym roku z racji pandemicznej sytuacji odbyła się on-line - udało mi się znaleźć miejsce i czas na tę oto pracę:

Święta na okrągło - Sierpień - kolor biały


Jak widać nawet biel ma swoje odcienie :) Skorzystałam z dystansu, czterech wykrojników - choinka, serwetka, bombka, napis - oraz z dobrodziejstwa kropelek :)

________________________

Na marginesie dolnym:

Oczywiście najlepszym miejscem do tworzenia okazuje się jak zwykle podłoga - raz jest to mata dziecka, rozłożona w salonie, innym razem panele w pokoiku...


7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. A mi się wydawała takim zwyklakiem jak to Hubka mówi...

   Usuń
 2. Bardzo podoba mi się biała karteczka.:) Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ta biała piękna! Co do tej zielonej, to jakoś nie pasuje mi ta fluorescencyjna zieleń do reszty. Ale artyści mają swoje wizje:-D Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha ha ha. Bardzo Ci dziękuję za tę opinię o zielonej szczególnie:) Uznałam, że najwyższy czas zrobić coś z odziedziczonymi naklejkami. Ciekawe jak by wyglądało z zakreślaczową pomarańczą.

   Usuń