niedziela, 23 listopada 2014

zarwana nocka

Tak się jakoś zdarzyło, że udało mi się wczoraj natrafić na weekendowe wyzwanie na blogu Rapakivi. O ile wcześniej zamieszczone kartki powstawały same w sobie, a niejako przy okazji wysyłałam je na wyzwanie - o tyle do tej "zasiadałam" z pełną świadomością, że tworzę ją "ekstra" na ten pojedynek ;) Więcej bowiem było chodzenia po pokoju, "rozwalania się" po podłodze, przymiarek niż autentycznie spokojnego, wygodnego siedzenia ;) . . . znowu biała kredka akwarelowa poszła w ruch. . .
Na koniec, gdy ogarnęłam pokój z karteczek, karteluszków, nożyków, klejów i tym podobnych "przydasiów" i szpejów... i tylko jeszcze odstawiłam gdzieś białą kredkę, by chciałam skorygować kreskę - okazało się, że na ten właśnie moment przysiadłam na akwareli. . . a że to taki bezdrzewny bajer - zrobiły mi się dwie mniejsze wersje. . . Śmiać się, czy płakać? - sama nie wiem.

Rezultat nocnych wariacji? Oto i on:
Kartka trafia na:
22. weekendowe wyzwanie ekspresowe ... Rapakivi
wyzwanie 16.  "Pierwszy śnieg "- ... i kropka

Challenge  # 159 - Anything Goes ... Word Art Wednesday


4 komentarze:

  1. Thank you so much for joining us for our Word Art Challenge this week. We are always so grateful to have someone with your talents showcase projects for our challenges. Thank you for joining us...we appreciate you so much.
    Diane Noble (DT-WAW)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lovely! Thank you for crafting with I KROPKA!
    Hugs, Veronika

    OdpowiedzUsuń