piątek, 28 listopada 2014

Oporność materiału...czyli moje publikowanie ;)

Mimo, że miałam w tym tygodniu luźniejsze wieczory - codziennie coś "wypadało". A to zakupy, a to "posiadówa" koleżeńska. Pomiędzy tym wszystkim czasem udaje mi się przysiąść i coś wyciąć, przyciąć, przypasować, dokleić, odkleić, narysować...
Tym razem dorwałam zaczęty i niedokończony zamysł kartki z "obwolutą".
Jako, że ostatnio poczynione zakupy obejmowały zasoby sklepu dla plastyków ;) na kartce pojawiła się taśma z nutami ;D Inne elementy z tej kartki czekały w przepastnym pudle na swoją kolej, gdy dane im będzie ujrzeć światło dzienne. Doczekały się ;) Prawdą jest, że często cosik kleję już o zmroku lub nocą - tak więc zdjęcia, które powstają do najszczęśliwszych i najbardziej wyraźnych nie należą;)
Zdjęcie robiłam w pośpiechu - ot, do wglądu dla mojej siostry... Obecnie brak programu do edytowania uniemożliwia mi obcięcie tego i owego z widoku. Jestem bowiem niecierpliwa, by czekać kolejny dzień.Spieszę, by zgłosić kartynkę na wyzwanie Word Art Wednesday

Cóż - mnie wymieniony blog  nakręca bardzo pozytywnie :) Powstały już nawet rysunki do kolejnych kartek :)
         Dorzucę coś niebawem :)

3 komentarze:

  1. This is such a beauty, with the music, gold glitter and adorable Nativity scene. Thank you for sharing your creativity with us at Word Art Wednesday today. We appreciate your faithfulness.
    Blessings, Carole Robb Bisson

    OdpowiedzUsuń
  2. Thank you so much for joining us this week for our Word Art Wednesday challenge. We are delighted you decided to play along and share this fantastic creation.
    Diane Noble (DT-WAW)

    OdpowiedzUsuń