czwartek, 26 maja 2022

**CRAFT Challenge#639 - Recycled

 Witam w chłodne przedpołudnie. 

Nic tylko zatopić się z książką w cieple kocyka, popijając ulubiony napój :D Tyle, że dzisiaj mamy czwartek... zatem zamiast porannej lektury beletrystyki zapraszam na cotygodniową lekturę bloga CRAFT Challenge i najnowsze wyzwanie :)

Nie byłby to prawdziwy scrap, gdyby zabrakło w nim funkcji ekonomiczno-użytkowej. Zachęcamy zatem w najbliższym tygodniu do zmierzenia sie z tematyką RECYKLINGU :)

Osobiście planowałam zrobić od dawna odkładany mini albumik z rolek papieru... a jednak skusiła mnie tematyka mini-albumiku, tudzież możliwość przekształcania w journal z plączących się w nadmiarze kopert, które towarzyszą wydrukom w znanej u nas sieciówce drogeryjnej... ;)

Potrzebne materiały :

3 lub 4 "rossmanowskie" koperty na zdjęcia 

3 tekturki o wymiarach 10,5 x 14,5 cm (mogą być takie po rajstopach)

2 duże arkusze papieru scrapowego 

klej, nożyczki, nożyk (coś do cięcia)

ewentualnie: sznurek/tasiemka, coś do robienia dziurek - jeśli zdecydujecie się na tagi

W moim przypadku powstała okładka z papieru recyklingowego, podobnie karty albumiku. 

Z papieru scrapowego zdrobiłam tagi i maty na zdęcia, a także kartę-harmonijkę. Papier "rossmanowski" posłużył mi także do stworzenia  szkieletu czyli kart zbindowanych metodą hidden hinge.

Czas  na inspiracje innych wspaniałych twórców naszego zespołu - zapraszam zatem na stronę bloga CRAFT Challenge.______________________________________

Na marginesie...

Nasza Pociecha, niebawem trzylatka...zwykle zajada do drugiego dania osobno ułożone listki jarmużu, kiełki, mikrolistki etc. Tym razem tata nałożył w/w w formie miks-sałaty. Córa odkłada zieleninkę poza talerz... 

Klasyk - pytanie: (ja) Co najbardziej lubisz z sałatki? 

Odpowiedź: (trzylatka) Kotleta. :)

Nie ma to tamto - samo życie :)

Pozdrawiam ciepło - Monika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz