piątek, 31 stycznia 2020

szybko lecą...

 Kartki na zabawę:


Ani
Cały miesiąc miałam na wykonanie tej kartki... znałam wytyczne i szukałam gdzie ja mam przebiśnieg... na jakim papierze... Inne kwiaty - a i owszem. W ostatnich dniach zaczęłam już panikować, ostatecznie dzisiaj postanowiłam go sobie sama narysować. Szkoda, że dopiero tak późno... Niestety dzień rozszedł się na bardzo ulotne chwile...i poszło jak z płatka...rysunek został tylko na karteczce w wersji próbnej. Kartka musiała pozostać już taka jak widać.Użyłam grafikę stempla (niekolorowana) oraz wzorzysty papier roślinny. Przestrzeń tworzą kostki dystansowe.
i u Uli

roboczo
Do "misiowej" kartki także dość długo się przymierzałam. Ostatecznie powstawała na raty w ciągu ostatnich kilku dni...
Używałam papiery z dwóch kolekcji, wycięte elementy z kolejnych (głównie Itd.) Napis: Eunika Jedynak.

Grafika wycięta jeszcze w grudniu;) Papiery bazy docinane w luźniejszej chwili, klejone z bardzo aktywnym niemowlakiem na ręku...


Bywa ostro. Dziecko bardzo lubi klej jako gryzaczek...cóż, kiedy tata dziecka nie pozwala mu brać "niezabawkowych rzeczy"...
O! gdybyście znały szaleństwo ojcowskie, gdy Mała przeżuła i połknęła kawałek papieru (biały blok techniczny). Od razu pęd do matki, panika i sprawdzanie neta!

Ps. Czy naprawdę to nieodpowiedzialna mama, która pozwala półrocznemu dziecku bawić się, a nawet brać do buzi kawałek takiej kartki?? Dodam tylko, że owszem, pozwoliłam...ale to tata przejmował dziecko na ręce i pod jego nadzorem potomkini spożywała te przysmaki :> 3 komentarze:

 1. Super jest ta kartka ten niekolorowany stempel jest świetny.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Moniczko, ja w kupce Kacperka znalazłam uśmiechniętą główkę ludzika z klocków lego- nie utzrżesz wszystkiego, nie da się! Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna karteczka :) dziękuję za udział w zabawie :)
  Nic podobnego! Jaka nieodpowiedizalna? nie żartuj... nie takie rzeczy małe dzieci zjadają ;)

  OdpowiedzUsuń