środa, 17 lutego 2016

Dziękuję

Przede wszystkim Czarnej Damie - nie pamiętam już nawet przy jakiej okazji trafiłam na jej bloga. Kobieta niesamowita, bardzo zdolna i życzliwa, pełna twórczych pomysłów, inspiracji...u której doba zdaje się nie mieć końca :) Zabawy i wymianki, które Czarna Dama organizuje w Misiowym Zakątku to dla mnie wyzwanie z czasem, ogrom radości i przyjemności. - Podziwiam Panią, Czarna Damo :)
Tutaj też zaintrygowana pewnym czarnobiałym zdjęciem... przejrzałam pospiesznie bloga innej niewiasty. Blog przepadł w czeluściach pamięci, ale zdjęcie było zawsze żywe... aż tu dnia pewnego, przy fb próbie zakupu czegoś...nici sieciowe poprowadziły mnie do tego zdjęcia pamiętnego:)
Summa summarum - poznałam kolejną wspaniałą Kobietę - Hubka38... z czasem także na żywo -> Bogu niech będą dzięki :)

Nieraz zgłaszam karteczkę na jakieś wyzwania, dołączam się do Candy... jednak prawdziwą radość dają mi takie relacje, jakie odnajduję między Wami :) - życzliwość wobec innych, dzielenie się sobą, swym wnętrzem... dużo optymizmu i mobilizacji. Miejsce gdzie się wraca, bo przynosi uśmiech i wzmacnia.

Dziękuję! - a to wirtualne, graficzne podziękowanie za Waszą obecność i dzielenie się...Użyłam: wykrojnik róże Spellbinders, stempel, tusze, farbki, kredki, pearl pen (zielony, złoty), scrapki listków Prima, karton, klej... i sporą dawkę miłości z wdzięcznością zarazem :)

Wszystkim Wam zaś dziękuję za obecność i każde dobre słowo:)
Uśmiech posyłam życząc spokojnej nocy i dobrej środy... :)

 - Zajawka

10 komentarzy:

 1. Moniu kochana, zaczęłam czytać Twój post i jakże się zdziwiłam gdy zaczęłam czytać o sobie i to tak miłe rzeczy. To ja Ci dziękuję i za ten post i za to że ze mną jesteś, za te wszystkie cudowne komentarze na moim blogu i tyle ciepłych słów pod moim adresem. Jesteś wspaniałą i niesamowita osobą. Buźka wielka dla Ciebie! I w końcu idź spać, co to jest za siedzenie po nocach? :) hi hi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i z tego całego wrażenia zapomniałam napisać, że karteczka jest suuuuuper :)

   Usuń
 2. Znam obie i podzielam Twoją opinię :) karteczka jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. oooo-- ale karteczka, ale post!
  7.52 a ja cała w rumieńcach...;-D dziękuję !(i nawzajem)

  OdpowiedzUsuń